Rotterdam krijgt in september een dragshow in de Schiecentrale. Grote namen uit het internationale dragqueen-circuit zijn vastgelegd voor The Rotterdam Drag Show. Onder anderen Miss Envy Peru, de winnares van RuPauls Dragrace Holland, en Miss Continental Vanessa Van Cartier zullen acte de présence geven.
De show staat voorlopig op twee avonden geprogrammeerd: 10 en 11 september. De show wordt gepresenteerd door de Amerikaanse Skyla Versai, ook wel bekend als de ‘insultqueen’.
Organisator Marco Valk vindt het jammer dat er in Rotterdam weinig gebeurt op het gebied van dragshows. "Ik zie onze shows ook als een statement in een progressief land als Nederland", stelt hij. The Rotterdam Drag Show is als initiatief onderdeel van Rotterdam Festivals, die samen met de organisatie van het Eurovisie Songfestival 2021 als doel hebben om zoveel mogelijk mensen in alle doelgroepen mee te laten genieten het bijzondere culturele jaar.
De kaartverkoop is donderdag van start gegaan.
Door: ANP